Strona Główna #2

CHECK-IN

12

lis
CHECK-OUT

13

lis
GUESTS

1

Hotel

Umina

Przytulny hotel w Pieniach nad Jeziorem Czorsztyńskim. Oferujemy klimatyzowane pokoje, nienaganną obsługę oraz zapierający dech widok na jezioro i Tatry.

Kameralny obiekt, komfortowe wnętrza, wyśmienita kuchnia oraz doskonała lokalizacja w malowniczej miejscowości Czorsztyn, w samym sercu Pienin, stwarzają doskonałe warunki zarówno do wypoczynku jak też do organizacji konferencji, imprez integracyjnych i innych.

Możemy pochwalić się wyjątkową lokalizacją. Mowa nie tylko o bajecznych widokach, ale również o niezliczonych możliwościach pieszych wędrówek po atrakcjach Pienin oraz bliskiej odległości do przystani, gdzie można popłynąć statkiem w rejs spacerowy po jeziorze bądź przepłynąć gondolą od Ruin Zamku w Czorsztynie do Zamku Dunajec w Niedzicy.

Dużym atutem Hotelu Umina*** jest taras widokowy, z którego rozpościera się panorama Tatr, jeziora Czorsztyńskiego oraz pasm górskich Pienin i Gorc. Na tarasie o każdej porze podziwiać można piękne widoki.

UMINA

RESTAURACJA

W hotelu znajduje się restauracja, która swoim idealnie wykończonym wnętrzem i smacznymi potrawami zachwyci odwiedzających nas gości. Na przylegającym do niej tarasie można powitać dzień przy smacznym śniadaniu z wyśmienitą kawą, przy popołudniowym słońcu zażywać kąpieli słonecznych , wieczorem podziwiać zachód słońca przy wyśmienitym drinku.

STREFA SPA

& FIZJOTERPIA

Już niebawem można będzie spędzić cudowne chwile w naszej Strefie Relaksu & SPA.