Basen i sauny

Dlaczego my

Udogodnienia

Grota solna

Rytuał Hammam

Sauny

Jacuzzi

Tlenoterapia

spa_czorsztyn

centrum wypoczynku i rehabilitacji Umina

Basen i jacuzzi

Nowoczesny basen z panoramicznym widokiem pozwoli na chwile relaksu po dniu pełnym wrażeń, a hydromasaże ukoją zmęczone mięśnie. Dla tych, którzy pragną odrobiny aktywności, nasz basen oferuje więcej niż tylko spokojną kąpiel. Skorzystaj również z naszych atrakcji, jak jacuzzi.

Jacuzzi to idealne miejsce do odprężenia się i relaksu, zapewniające przyjemne doznania dzięki bąbelkom i ciepłej wodzie.
Strefa basenowa jest udostępniana tylko w sezonie wysokim od 1 maja do 31 sierpnia.

centrum wypoczynku i rehabilitacji Umina

Strefa Saun i Grota solna

Nasza strefa saun to raj dla zmysłów, gdzie w pełni możesz się zrelaksować. Skorzystaj z naszej sauny suchej, gdzie gorące powietrze usunie napięcie z Twojego ciała lub zanurz się w saunie mokrej, gdzie misternie dozowane opary nawilżają skórę i otwierają pory, pozwalając na pełne oczyszczenie ciała i umysłu. Poczuj się odświeżony, gotowy na nowe wyzwania i przyjemności dnia.

Dla gości dostępna jest też Grota solna. Doskonałe miejsce do relaksu i regeneracji, oferująca korzyści dla zdrowia poprzez naturalne leczenie powietrzem nasycanym minerałami.

spa_czorsztyn
spa_czorsztyn

centrum wypoczynku i rehabilitacji Umina

rytuał Hammam

Rytuał Hammam to mistyczna podróż do orientalnego raju dla zmysłów, gdzie starożytne tradycje spotykają się z luksusową pielęgnacją. Rytuał Hammam wywodzi się z Turcji. Zabieg ten przebiega w czterech fazach, z których pierwsza to wstępne rozgrzanie ciała w saunie parowej druga to peeling rękawicą, trzecia, najbardziej efektowna to masaż pianą i ostatnia to nacieranie oliwką.

To niezwykłe doświadczenie oczyszczające dla ciała i umysłu zapewniające głęboką relaksację, nawilżenie skóry i ukojenie zmysłów.

centrum wypoczynku i rehabilitacji Umina

Komora hiperbaryczna i tlenoterapia

Wśród zabiegów o szczególnych właściwościach regeneracyjnych proponujemy Państwu komorę hiperbaryczną wraz z tlenoterapią (HBOT). To jeden z najnowocześniejszych urządzeń na Podhalu.

Jest to zabieg polegający na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w specjalnej kapsule w warunkach podwyższonego ciśnienia. Niedobór tlenu w organizmie skutkuje wieloma niekorzystnymi zmianami, w tym: przyspieszonym starzeniem organizmu, obniżoną odpornością, zmniejszoną zdolnością regeneracji, podatnością na infekcje, spadkiem koncentracji i uwagi, a nawet depresją. Terapia HBOT doskonale niweluje i opóźnia powyższe zmiany.

spa_czorsztyn

Galeria

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania to zapraszamy Państwa do kontaktu mailowo bądź telefonicznie.

Nasza oferta

Pokoje

Komfortowe i przestronne pokoje
Zobacz więcej

Strefa SPA

Wypoczynek o każdej porze roku
Zobacz więcej

Basen & sauny

Kryty basen ze strefą saun i grotą solną
Zobacz więcej

Restauracja

Urozmaicony i obfity bufet śniadaniowy
Zobacz więcej