STREFA RELAKSU: BASEN SAUNY MASAŻ KOSMETYKA FIZJOTERAPIA

Nowoczesny Basen, Sauny, Jacuzzi oraz rytuał Hammam

Nowoczesny basen z panoramicznym widokiem pozwoli na chwile relaksu po dniu pełnym wrażeń, a hydromasaże ukoją zmęczone mięśnie.

Do dyspozycji Gości oddajemy saunę suchą i mokrą, oraz absolutną nowość – rytuał Hammam, który wywodzi się z Turcji. Zabieg przebiega w czterech fazach, z których pierwsza to wstępne rozgrzanie ciała w saunie parowej druga to peeling rękawicą, trzecia, najbardziej efektowna to masaż pianą i ostatnia to nacieranie oliwką.

– a po seansie polecamy chwilę w strefie relaksu z grotą solną.

Dwugodzinny wstęp do sauny i jacuzzi jest bezpłatny dla wszystkich gości obiektu i nie jest on wliczony w cenę noclegu. Strefa basenowa jest udostępniana tylko w sezonie wysokim od 1 maja do 31 sierpnia.

Odnowa biologiczna

Centrum Umina to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi o każdej porze roku. Jeśli chcesz zaznać pełni relaksu w przepięknej górskiej scenerii, wybierz się do naszego SPA. Oferujemy szereg autorskich zabiegów na twarz i ciało dla Niej i dla Niego. Wśród nich proponujemy Państwu zabiegi masażu całego ciała w postaci rytuału czekoladowego , migdałowego, winogronowego oraz zabiegów nieinwazyjnego liftingu twarzy i dekoltu.

Gabinet Kosmetyczny

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY

OCZYSZCZANIE WODOROWE

ENDERMOLOGIA

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

EMSLIM ELEKTROMAGNETYCZNA STYMULACJA MIĘŚNI

KOBIDO – MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY

Gabinet Masażu

MASAŻ KLASYCZNY

MASAŻ GORĄCĄ OLIWĄ

MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ

MASAŻ PLECÓW ODPRĘŻAJĄCY

Komora hiperbaryczna i tlenoterapia

Wśród zabiegów o szczególnych właściwościach regeneracyjnych proponujemy Państwu komorę hiperbaryczną wraz z tlenoterapią (HBOT). To jeden z najnowocześniejszych urządzeń na Podhalu. 

 

Jest to zabieg polegający na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w specjalnej  kapsule  w warunkach podwyższonego ciśnienia. Niedobór tlenu w organizmie skutkuje wieloma niekorzystnymi zmianami, w tym: przyspieszonym starzeniem organizmu, obniżoną odpornością, zmniejszoną zdolnością regeneracji, podatnością na infekcje, spadkiem koncentracji i uwagi, a nawet depresją. Terapia HBOT doskonale niweluje i opóźnia powyższe zmiany.

Strefa GYM

Centrum Wypoczynku z salą gimnastyczną

 

Dla naszych Gości proponujemy chwile aktywności sportowej na sali gimnastycznej, gdzie można rozgrywać mecze lub przeprowadzać zajęcia gimnastyczne i sportowe.

 

Ścianka Wspinaczkowa

 

Sala wyposażona jest w nowoczesną ścianę wspinaczkową. Grupy i goście indywidualni mogą korzystać ze ścianki pod opieką instruktora.